top of page

כלבים

מנוי רפואי

באפשרותך לרכוש מנוי רפואי שנתי, המקיף את החיסונים השנתיים וביקורים בשעות פעילות המרפאה. הביטוח אינו מכסה את כל עלות הטיפול הרפואי אך הוא מפחית במידה ניכרת את העלויות הכבדות הנדרשות כאשר נקלעים למצבי מחלה או פציעה ובעיקר מעניק "ראש שקט" ויכולת להביא את בעל החיים ליעוץ ובדיקה רפואית כללית ללא חשש מנטל התשלום. 

 

המנוי כולל:

  • חיסונים

  • ביקורים בשעות פעילות המרפאה

  • ייעוץ רפואי ללא תשלום

  • הנחות בבדיקות דם, אשפוז, ניתוחים, טיפולים כירורגיים וטיפולי שיניים.

  •  הנחה ברכישת תכשירים רפואיים ותכשירים נגד פרעושים.

  • הנחה ברכישה בחנות המרפאה.

זוהי הדרך הכי חסכונית לשמור על בריאות חיית המחמד שלכם!

אנו מאמינים כי כך מתאפשר מעקב רפואי צמוד יותר, איתור בעיות רפואיות, טיפול ומניעה בשלבים הראשונים.

אנו מציעים מנויים לחתולים בוגרים וגורים, לכלבים קשישים, בוגרים ולגורים. המנויים מחולקים לפי גילאים כך שהם מותאמים לפי הצרכים של כל קבוצת גיל.

חיסונים

החיסונים נועדו להגן על כלבך ממחלות מדבקות נפוצות, המסכנות את בריאותו וחייו. כלבים חשופים יומיום לסכנת הידבקות במחלות שונות.

בדיקה שנתית וחיסון של כלבך, הקפדה על טיפול שנתי למניעת תולעת הפארק וניקוי שיניים תקופתי, יפחיתו משמעותית את הסיכוי למחלות ובעיות בעתיד.

במרפאתנו אנו מקפידים, בעת מתן חיסונים וטיפולים מונעים שנתיים, לערוך בדיקת רופא כללית ומקיפה של האוזניים, שיניים, משקל, חום גוף, עור, ציפורניים, לב וכו'.

לאחר חיסון מומלץ להמתין במרפאה כחצי שעה בכדי לאפשר השגחה על כל רגישות או חולשה העשויה להתעורר. בזמן ההמתנה תרגישו חופשי לשתות כוס קפה וליהנות מחצר המרפאה:)

כירורגיה, עיקור, סירוס

המרכז הרפואי לחיות בית של ד"ר פוגל הינו מרפאה וטרינרית ותיקה עם נסיון מקצועי של עשרות שנים, בטיפול בבע"ח.  

תחום הכירורגיה במרפאתנו מפותח מאוד ומסתמך על וטרינרים מקצועיים, עם נסיון רב בתחום זה.

במקום מתבצעים מגוון רחב של ניתוחים: סירוסים ועיקורים, ניקויי שיניים, הסרות פשוטות או מורכבות של גידולים, אורתופדיה, הוצאת אבנים משלפוחית השתן, תפירת עפעף שלישי ועוד.

לרשותנו חדר ניתוחים מאובזר וסטרילי עם ציוד חדיש הכולל מכשירי הרדמה וניתור מתקדמים.

טיפולי שיניים

כמו אצלנו בני האדם, גם בעה"ח שלנו זקוק לשמירה וטיפול יומיומי של השיניים. המציאות היא שלרוב איננו מצליחים לצחצח שיניים לבעה"ח שלנו על בסיס יומיומי, דבר המביא להצטברות רובד חיידקים על השיניים  שיכול לגרום לדלקות חניכיים חמורות, המביאות לריח רע מהפה, נסיגת חניכיים, כאבים ואף נשירת שיניים. במצב של דלקת חמורה החיידקים עלולים אף לחדור למחזור הדם, מה שיכול לסכן את חיי חיית המחמד שלכם. ע"כ מומלצת ביקורת חצי שנתית של הפה והשיניים, ובמידת הצורך לעשות ניקוי שיניים פעם בשנה.

 

במרפאתנו יחידת ניקוי שיניים חשמלית עם מכשיר  High Speed  המאפשרת עבודה יסודית מדוייקת ומהירה, בסוף הטיפול מוסיפים שכבת פוליש המחליקה את השן, ומוסיפה לה הגנה נוספת.

במרפאתנו ניתן לעשות גם שיוף שיניים ועקירות פשוטות ומורכבות לפי הצורך.

תזונה

המרפאה מסייעת בבחירת סוג המזון המתאים לכלבך, בכמויות המזון אותן יש לתת לכלב ובתדירותן, טיפים לתזונה נכונה של הכלב וטיפים על חטיפים לכלבים. כפי שאנו מכירים את חשיבות התזונה הנכונה עבורנו, כך גם חשיבות התזונה הבריאה והנכונה עבור הכלבים שלנו.

לתזונה נכונה של כלבים חשיבות רבה ויכולה לפתור בעיות רפואיות רבות כגון בעיות עיכול, אלרגיות, בעייות שיניים ומחלות הקשורות למחסור ברכיבים תזונתיים הכרחיים, או לתזונה לא נכונה. מזון לכלבים פותח במיוחד כדי לספק לכלבים שלנו את כל הצרכים התזונתיים שלהם, כדי לשמור עליהם בריאים ככול האפשר.

במרפאה קיימת חנות למכירת מזונות רפואיים ומזונות פרימיום, חטיפים ועצמות לכלבים.

אילוף וייעוץ התנהגותי

במרפאתנו עובדת סייעת המתמחה באילוף כלבים, וטיפול בבעיות התנהגות בגורים ובכלבים בוגרים.

ניתן ליצור קשר עם המרפאה על מנת לקבל יעוץ טלפוני בסיסי מיידי, וגם לקבוע מפגש לאילוף יסודי ומתקדם יותר.

רפואה משלימה לבעלי חיים עוסקת באבחון וטיפול במחלות בבעלי החיים תוך כדי שילובה בדרכי הרפואה המערבית-קלאסית-קונבנציונאלית. השיטות העיקריות, המגיעות מן הרפואה המשלימה, ומיושמות ברפואת בעלי החיים הן: דיקור סיני, עיסוי, הומיאופתיה, צמחי מרפא ופרחי באך. 

רפואה משלימה
bottom of page